Tüm Kategoriler

Ana Sayfa > Ürünler > Hafif Çelik Villa

Fabrika konteyner ev prefabrik taşınabilir küçük ev modüler evler küçük ev hafif çelik villa prefabrik evler

2
19
4
25
2
19
4
25
Açıklama

Hafif çelik villa, esas olarak ana malzeme olarak hafif çelik omurgadan yapılmış, ek dış ve iç duvar dekorasyonu, ısı ve ses yalıtım malzemeleri ile birlikte, imalatçı tarafından ve yerinde montajı yapılan bir yapıdır. Hafif çelik salma, aynı deprem kuvveti altında, kendi ağırlığı içinde hafiftir. Örnek olarak 100 metrekarelik hafif çelik yapılı bir evi alın, aynı alandaki sıradan bir beton yapıya göre daha az gergindir, bu nedenle temel genellikle sığdır, bu da yalnızca sismik direnç gereksinimlerini karşılamakla kalmaz, aynı zamanda deprem direncini de azaltabilir. temele verilen zarar. İnşaat hızı, malzemeden şantiye montajına ve villanın tamamlanmasına kadar hızlıdır, genel süre yaklaşık bir aydır ve prefabrike seviyesi nispeten yüksektir, iç ve dış dekorasyon entegredir, bu nedenle hafif çelik 100 metrekare fiyatı nedeniyle teknik gereksinimleri nispeten yüksektir, hafif çelik pervazların mevcut fabrika fiyatı da yüksektir, ancak dikkatli bir şekilde muhafaza edilirse etkin kullanım ömrünün 90 yıla ulaşabileceğini belirtmek gerekir.


Özellikler
Miktar (metrekare)1 - 100101 - 300> 300
Teslim süresi (gün)3040Müzakere edilecek
+Açıklama
Çelik konstrüksiyonHafif çelik yapı
PanelÇelik oluklu levha/fiberglas sandviç panel/taş yünü sandviç panel/EPS sandviç panel/PU sandviç panel
KapıSürgülü kapı/rulo kapı/Güvenlik kapısı
PencereAlüminyum alaşımlı pencere/plastik çelik pencere/kör pencere


Rekabet Avantajı

1 、 Yeni deneyim: yıkıcı teknolojik yenilik, yeni bir bina deneyimi oluşturma, daha güvenli, daha konforlu, daha hızlı, daha çevre dostu.

2, ekolojik ve çevresel koruma: montaj inşaat süreci, temel olarak kuru iş kullanarak, inşaat atıklarını ve inşaat gürültüsünü azaltın, inşaat malzemeleri çevre koruma, insan vücuduna zarar vermemek, çevreye kirlilik olmaması, inşaat malzemelerinin% 70'i geri dönüştürülebilir .

3、Güvenlik ve dayanıklılık: Ana gövde, çift taraflı sıcak daldırma galvanizli 275g/㎡ yüksek mukavemetli soğuk haddelenmiş çelik levhayı benimser, yapının yapısal ömrü 70 yılı aşkın bir süreye ulaşabilir, hafif çelik salma yapısal elemanlar ve yapısal plakalar, yatay ve dikey yüklere dayanma kabiliyetini büyük ölçüde artıran bir "cilt etkisi" oluşturur, ana gövde cıvatalarla birleştirilir ve bir bütün oluşturmak için temele yakından bağlanır, sismik Ana gövde cıvatalarla birleştirilir ve temele bağlanır bir bütün oluşturacak şekilde 9 derece korumaya ulaşıp 12 derece rüzgara dayanabilecek şekildedir.

4 、 Isı yalıtımı: Kompozit dış duvar ve çatı, sürekli ısı yalıtım tabakası ile donatılmıştır ve içi boş cam ısı yalıtım kapıları ve pencereleri, ısı transfer katsayısını ve içinde havalandırma ara katmanı bulunan benzersiz havalandırma duvarı (çatı) tasarımını azaltmak için seçilir. bakım yapısının ısı yükünü etkili bir şekilde azaltabilir ve ısı yalıtım performansını büyük ölçüde artırabilir.

5, ses yalıtımı ve gürültü azaltma: ses yalıtım malzemeleri ile doldurulmuş hafif çelik montaj bina duvarları, evin huzurunu ve her odanın mahremiyetini sağlamak için sesi etkili bir şekilde emebilir ve gürültüyü azaltabilir, fil evi duvar ses yalıtımı> 50 desibel, zemin ses yalıtımı > 50 desibel (vurulmayan ses kaynağı).

6 、 su geçirmez ve neme dayanıklı: bina çatısı, ev sızıntısının yaygın hastalığını etkili bir şekilde ortadan kaldırabilen kendinden yapışkanlı su yalıtım membranını benimser ve kompozit duvar, içeride solunum kağıdı kullanır, böylece dışarıdan su buharı giremez ve içindeki nem Nem geçirmez ve su geçirmez rolünü oynayan deşarj edilebilir.

7, yüksek kalite ve hızlı: bina bileşenleri fabrikada standartlaştırılmış üretimle birleştirilir, hassasiyet milimetre seviyesine ulaşabilir, bina kalitesi garanti edilir, bina inşaatının sadece standart bileşenleri bir araya getirmesi gerekir, inşaat döngüsü daha kısalabilir geleneksel bina ile karşılaştırıldığında 1/2'den fazla.

8, güzel ve pratik: hafif çelik binalar Amerikan, Çin, modern, ahşap evler ve diğer stiller için uygundur, güzel şekil, yaygın olarak kullanılır, hafif çelik binaların muhafaza duvarının kalınlığı sadece 14-20 cm'dir, bina kullanımı betonarme yapı binalara göre %10'dan fazla artırılabilir.

9、Ekipman uyumluluğu: Hafif çelik montaj binası, tasarım aşamasında dijital tasarım, ekipmanın makul yerleşimi ve boru hattı düzenlemesini uygular, kompozit duvarların kullanımı, esnek boru hattı düzenlemesi, çeşitli entegre ekipmanlarla iyi uyumlu olabilir.


SORGULAMA

Sıcak kategoriler