Tüm Kategoriler

Ana Sayfa > Ürünler > Hafif Çelik Villa

Yüksek Kaliteli Son Hafif Çelik Yapı Çerçeve Prefabrik Ev Villa

4
24
27
4
24
27
Açıklama

Light steel villa is mainly an assembled building made of light steel keel as the main material, with additional exterior and interior wall decoration, heat and sound insulation materials, assembled by the manufacturer and on site. Light steel keel is light in self-weight, under the same strength of earthquake. Take a 100 square meters light steel structure house as an example, it is less stressed than an ordinary concrete structure house of the same area, so the foundation is usually shallow, which not only can meet the requirements for seismic resistance, but also can reduce the damage to the foundation. The construction speed is fast, from material to site assembly to villa completion, the general time spent in about a month, and the prefabricated level is relatively high, indoor and outdoor decoration are integrated, so in the light steel 100 square meters price because of its technical requirements are relatively high, the current factory price of light steel moldings is also on the high side, but it is worth noting that if carefully maintained, the effective life can reach 90 years.


Özellikler
Miktar (metrekare)1 - 100101 - 300> 300
Teslim süresi (gün)3040Müzakere edilecek
+Açıklama
Çelik konstrüksiyonHafif çelik yapı
PanelÇelik oluklu levha/fiberglas sandviç panel/taş yünü sandviç panel/EPS sandviç panel/PU sandviç panel
KapıSürgülü kapı/rulo kapı/Güvenlik kapısı
PencereAlüminyum alaşımlı pencere/plastik çelik pencere/kör pencere


Rekabet Avantajı

1 、 Yeni deneyim: yıkıcı teknolojik yenilik, yeni bir bina deneyimi oluşturma, daha güvenli, daha konforlu, daha hızlı, daha çevre dostu.

2, ekolojik ve çevresel koruma: montaj inşaat süreci, temel olarak kuru iş kullanarak, inşaat atıklarını ve inşaat gürültüsünü azaltın, inşaat malzemeleri çevre koruma, insan vücuduna zarar vermemek, çevreye kirlilik olmaması, inşaat malzemelerinin% 70'i geri dönüştürülebilir .

3、Güvenlik ve dayanıklılık: Ana gövde, çift taraflı sıcak daldırma galvanizli 275g/㎡ yüksek mukavemetli soğuk haddelenmiş çelik levhayı benimser, yapının yapısal ömrü 70 yılı aşkın bir süreye ulaşabilir, hafif çelik salma yapısal elemanlar ve yapısal plakalar, yatay ve dikey yüklere dayanma kabiliyetini büyük ölçüde artıran bir "cilt etkisi" oluşturur, ana gövde cıvatalarla birleştirilir ve bir bütün oluşturmak için temele yakından bağlanır, sismik Ana gövde cıvatalarla birleştirilir ve temele bağlanır bir bütün oluşturacak şekilde 9 derece korumaya ulaşıp 12 derece rüzgara dayanabilecek şekildedir.

4 、 Isı yalıtımı: Kompozit dış duvar ve çatı, sürekli ısı yalıtım tabakası ile donatılmıştır ve içi boş cam ısı yalıtım kapıları ve pencereleri, ısı transfer katsayısını ve içinde havalandırma ara katmanı bulunan benzersiz havalandırma duvarı (çatı) tasarımını azaltmak için seçilir. bakım yapısının ısı yükünü etkili bir şekilde azaltabilir ve ısı yalıtım performansını büyük ölçüde artırabilir.

5, ses yalıtımı ve gürültü azaltma: ses yalıtım malzemeleri ile doldurulmuş hafif çelik montaj bina duvarları, evin huzurunu ve her odanın mahremiyetini sağlamak için sesi etkili bir şekilde emebilir ve gürültüyü azaltabilir, fil evi duvar ses yalıtımı> 50 desibel, zemin ses yalıtımı > 50 desibel (vurulmayan ses kaynağı).

6 、 su geçirmez ve neme dayanıklı: bina çatısı, ev sızıntısının yaygın hastalığını etkili bir şekilde ortadan kaldırabilen kendinden yapışkanlı su yalıtım membranını benimser ve kompozit duvar, içeride solunum kağıdı kullanır, böylece dışarıdan su buharı giremez ve içindeki nem Nem geçirmez ve su geçirmez rolünü oynayan deşarj edilebilir.

7, yüksek kalite ve hızlı: bina bileşenleri fabrikada standartlaştırılmış üretimle birleştirilir, hassasiyet milimetre seviyesine ulaşabilir, bina kalitesi garanti edilir, bina inşaatının sadece standart bileşenleri bir araya getirmesi gerekir, inşaat döngüsü daha kısalabilir geleneksel bina ile karşılaştırıldığında 1/2'den fazla.

8, güzel ve pratik: hafif çelik binalar Amerikan, Çin, modern, ahşap evler ve diğer stiller için uygundur, güzel şekil, yaygın olarak kullanılır, hafif çelik binaların muhafaza duvarının kalınlığı sadece 14-20 cm'dir, bina kullanımı betonarme yapı binalara göre %10'dan fazla artırılabilir.

9、Ekipman uyumluluğu: Hafif çelik montaj binası, tasarım aşamasında dijital tasarım, ekipmanın makul yerleşimi ve boru hattı düzenlemesini uygular, kompozit duvarların kullanımı, esnek boru hattı düzenlemesi, çeşitli entegre ekipmanlarla iyi uyumlu olabilir.


SORGULAMA

Sıcak kategoriler