Tüm Kategoriler

Ana Sayfa > Ürünler > Hafif Çelik Villa

Mobilyalı hafif çelik yapı prefabrik lüks villa iki katlı prefabrik ev

5
20
21
5
20
21
Açıklama

Hafif çelik villa, esas olarak ana malzeme olarak hafif çelik omurgadan yapılmış, ilave dış ve iç duvar dekorasyonu, ısı ve ses yalıtım malzemeleri ile birlikte imalatçı tarafından ve yerinde montajı yapılan montajlı bir yapıdır. Hafif çelik salma, kendi ağırlığı ile aynı deprem dayanımına sahip hafif bir salmadır. Örnek olarak 100 metrekarelik hafif çelik yapılı bir evi ele alalım, aynı alandaki sıradan bir beton yapı evinden daha az streslidir, bu nedenle temel genellikle sığdır, bu sadece sismik direnç gereksinimlerini karşılamakla kalmaz, aynı zamanda azaltabilir. temele verilen hasar. Malzemeden şantiye montajına ve villanın tamamlanmasına kadar inşaat hızı hızlıdır, yaklaşık bir ay içinde harcanan genel süre ve prefabrik seviye nispeten yüksektir, iç ve dış dekorasyon entegre edilmiştir, bu nedenle hafif çelikte 100 metrekare fiyat teknik gereksinimleri nispeten yüksektir, hafif çelik kalıpların mevcut fabrika fiyatı da yüksektir, ancak dikkatli bir şekilde bakımı yapılırsa etkin ömrünün 90 yıla ulaşabileceğini belirtmekte fayda var.


Özellikler
Miktar (metrekare)1 - 100101 - 300> 300
Teslim süresi (gün)3040Müzakere edilecek
+Açıklama
Çelik konstrüksiyonHafif çelik yapı
PanelÇelik oluklu levha/fiberglas sandviç panel/taş yünü sandviç panel/EPS sandviç panel/PU sandviç panel
KapıSürgülü kapı/rulo kapı/Güvenlik kapısı
PencereAlüminyum alaşımlı pencere/plastik çelik pencere/kör pencere


Rekabet Avantajı

1 、 Yeni deneyim: yıkıcı teknolojik yenilik, yeni bir bina deneyimi oluşturma, daha güvenli, daha konforlu, daha hızlı, daha çevre dostu.

2, ekolojik ve çevresel koruma: montaj inşaat süreci, temel olarak kuru iş kullanarak, inşaat atıklarını ve inşaat gürültüsünü azaltın, inşaat malzemeleri çevre koruma, insan vücuduna zarar vermemek, çevreye kirlilik olmaması, inşaat malzemelerinin% 70'i geri dönüştürülebilir .

3、Güvenlik ve dayanıklılık: Ana gövde, çift taraflı sıcak daldırma galvanizli 275g/㎡ yüksek mukavemetli soğuk haddelenmiş çelik levhayı benimser, yapının yapısal ömrü 70 yılı aşkın bir süreye ulaşabilir, hafif çelik salma yapısal elemanlar ve yapısal plakalar, yatay ve dikey yüklere dayanma kabiliyetini büyük ölçüde artıran bir "cilt etkisi" oluşturur, ana gövde cıvatalarla birleştirilir ve bir bütün oluşturmak için temele yakından bağlanır, sismik Ana gövde cıvatalarla birleştirilir ve temele bağlanır bir bütün oluşturacak şekilde 9 derece korumaya ulaşıp 12 derece rüzgara dayanabilecek şekildedir.

4 、 Isı yalıtımı: Kompozit dış duvar ve çatı, sürekli ısı yalıtım tabakası ile donatılmıştır ve içi boş cam ısı yalıtım kapıları ve pencereleri, ısı transfer katsayısını ve içinde havalandırma ara katmanı bulunan benzersiz havalandırma duvarı (çatı) tasarımını azaltmak için seçilir. bakım yapısının ısı yükünü etkili bir şekilde azaltabilir ve ısı yalıtım performansını büyük ölçüde artırabilir.

5, ses yalıtımı ve gürültü azaltma: ses yalıtım malzemeleri ile doldurulmuş hafif çelik montaj bina duvarları, evin huzurunu ve her odanın mahremiyetini sağlamak için sesi etkili bir şekilde emebilir ve gürültüyü azaltabilir, fil evi duvar ses yalıtımı> 50 desibel, zemin ses yalıtımı > 50 desibel (vurulmayan ses kaynağı).

6 、 su geçirmez ve neme dayanıklı: bina çatısı, ev sızıntısının yaygın hastalığını etkili bir şekilde ortadan kaldırabilen kendinden yapışkanlı su yalıtım membranını benimser ve kompozit duvar, içeride solunum kağıdı kullanır, böylece dışarıdan su buharı giremez ve içindeki nem Nem geçirmez ve su geçirmez rolünü oynayan deşarj edilebilir.

7, yüksek kalite ve hızlı: bina bileşenleri fabrikada standartlaştırılmış üretimle birleştirilir, hassasiyet milimetre seviyesine ulaşabilir, bina kalitesi garanti edilir, bina inşaatının sadece standart bileşenleri bir araya getirmesi gerekir, inşaat döngüsü daha kısalabilir geleneksel bina ile karşılaştırıldığında 1/2'den fazla.

8, güzel ve pratik: hafif çelik binalar Amerikan, Çin, modern, ahşap evler ve diğer stiller için uygundur, güzel şekil, yaygın olarak kullanılır, hafif çelik binaların muhafaza duvarının kalınlığı sadece 14-20 cm'dir, bina kullanımı betonarme yapı binalara göre %10'dan fazla artırılabilir.

9、Ekipman uyumluluğu: Hafif çelik montaj binası, tasarım aşamasında dijital tasarım, ekipmanın makul yerleşimi ve boru hattı düzenlemesini uygular, kompozit duvarların kullanımı, esnek boru hattı düzenlemesi, çeşitli entegre ekipmanlarla iyi uyumlu olabilir.


SORGULAMA

Sıcak kategoriler