Tüm Kategoriler

Ana Sayfa > Haberler > Şirket Haberleri

2021'de yeni mobil çevre koruma umumi tuvaletler, endüstride trend belirleyiciye liderlik edecek

Yayınlanma Zamanı: 2021-06-01 Görüntüleme: 55

Tuvalet, insanların geçimiyle ilgili, herkesin günüyle yakından ilgili ve aynı zamanda bağımlı olduğumuz dünyanın çevresiyle de yakından ilişkili büyük bir konudur; bu nedenle, daha fazla insan daha çevre dostu yeni mobil tuvaletler geliştirmeye ve araştırmaya kendini adamıştır ve daha fazla çeşit vardır. İnsanların vizyonunda sunulan çevre dostu tuvaletler. Bugün bunlardan birini öğreneceğiz - köpük engelleme tipi çevre koruma mobil tuvaletleri.

1

Köpük engelleme tipi mobil tuvaletler, koku yayılma sürecini engellemek için köpük işlemini kullanır, birçok açıdan geleneksel umumi tuvaletleri alt üst etmiştir, peki bu çevre dostu umumi tuvaletlerin avantajları nelerdir?

[1]Koku izolasyonu ve koku giderme

Tuvaletlerde sifon kullanmak yerine köpük engellemenin kullanılması, kokuların yayılmasını büyük ölçüde azaltabilir. Hoş kokulu köpük dışkıyı kaplar, hoş olmayan kokuyu tamamen engeller, diğer yandan kirin komodiye bulaşması kolay değildir ve sinekleri ve böcekleri çekmez, insanlara mükemmel ve rahat bir tuvalet ortamı ve hissi sağlar.

[2]Su tasarrufu, su tasarrufu

Köpük bloke eden tuvalet ile geleneksel sifonlu tuvalet arasındaki temel fark, su kaynaklarının tasarrufunda yatmaktadır. Bu tür tuvaletler, zararsız özel deterjan ve su kullanarak klozet içinde köpük oluşturmaya devam eder, klozetin içini kaplar, borunun yağlanmasını arttırır, dışkının rahatça kaymasını sağlar ve içeri giren kirleri temizler. Sifonlu tuvaletlere göre %80'den fazla su tasarrufu sağlayabilir ve su tasarrufu etkisi çok açıktır, su kaynaklarının kullanımını büyük ölçüde azaltır. Bunun dışında geri dönüşüm konusunda büyük bir avantajı var. El yıkama suyunu toplayıp işleyebilir ve tuvaletin kalıntılarını geri temizleyebilir ve ayrıca köpük jeneratörünün sık sık su doldurmasını önlemek için köpük jeneratörünü yeniden doldurabilir. Kişi başına yaklaşık su tüketimi 03.L'den azdır.

[3]Kullanımı kolay

Köpük bloke eden tuvalet ekipmanı ve kullanım sonrası işlemler çok uygundur, suyu yakalamaya, dışkı toplamaya ve zamanında boşaltmaya gerek yoktur, doğrudan kanalizasyon çıkışına veya küçük septik tanka 20 metreye kadar uzakta, Yang yüksek 8 metre doğrudan boşaltılabilir . Bu tür tuvaletler birlikte küçük bir alanı kaplar, inşaat yatırımını azaltır ve işletme maliyetini azaltır. Ve malzeme seçimi, aktarılması kolay, basit karışık yapı malzemeleridir.

[4]İleri teknoloji, güvenli ve dayanıklı malzeme

Köpüklü sıvı su deposu ve köpüklü tuvalet boru hattı elektrikli ısıtma sistemine sahiptir, kuzeydeki soğuk kış aylarında donma veya köpürme olayı görülmez. Tek çukurun tamamının normal hizmet ömrü 15 yıldan fazladır ve yıllık bakım ve onarım maliyeti 300 yuan'dan fazla değildir.

[5]Akıllı kontrol

Köpük bloke eden tuvalet, gelişmiş otomasyon programlamasını, tam akıllı kontrolü, otomatik indüksiyon kontrolü köpük sistemini, yıkama sistemini, aydınlatma sistemini, egzoz sistemini seçer. Düşük arıza oranı, ekipmanın istikrarlı çalışması, profesyonel personel olmadan bakım sonrası tedavi, basit kullanım, gerçekten insancıl ve akıllı. Ve bir tuvaletin günlük güç tüketimi 4 dereceyi geçmiyor. Enerji tasarrufu ve çevre koruma.


Sıcak kategoriler